10 lat doświadczenia! 2000 zadowolonych klientów! Szybko i profesjonalnie! Sprzedaż gotowych spółek. Spółki z o. o. na sprzedaż. Gwarancja! Atrakcyjna cena!

tel. 22 350 63 95
biuro@kup-spolke.pl

Poznaj ofertę

Jestem zainteresowany zakupem / rejestracją spółki z o.o. Proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

Popularna sprzedaż spółek

Spółki z o.o. na sprzedaż to opcja z którą obecnie można się często spotkać. Od jakiegoś czasu wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z tego rozwiązania. Nie jest więc niczym dziwnym, że sprzedaż spółek z o.o. jest aż tak popularna. Można spotkać coraz więcej firm, które proponują tego rodzaju rozwiązania. Główną zaletą zakupu gotowej spółki jest to, że proces ten przebiega bardzo szybko, nawet już od jednego do dwóch dni. Rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej w tak szybkim czasie przyciąga naprawdę wiele chętnych osób. Cała procedura z tym związana nie jest trudna. Wystarczy zarejestrować gotową spółkę bez historii. Nie należy się niczego obawiać w związku z tą transakcją, ponieważ wiele firm, które oferuje tego typu usługi cieszy się na rynku wieloletnim, dużym uznaniem, w związku z czym nie należy naprawdę się przejmować, iż zostaniemy przez te osoby w jakikolwiek sposób oszukani. Dla przedsiębiorców taka gwarancja bezpieczeństwa jest niezwykle ważna. Dodatkowo, wiele firm sprzedających swoje spółki oferuje również dalszą pomoc co do prowadzenia księgowości i wszelkich spraw notarialnych, co również jest bardzo ważne dla wielu osób.

Procedura sprzedaży spółki

Spółki na sprzedaż są aktualnie często spotykanym rozwiązaniem biznesowym, dlatego warto przyjrzeć się temu, jak proces ten przebiega. Otóż, zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo szybką transakcją. Finalnie spółka na sprzedaż, którą zakupimy posiada wszystkie niezbędne numery, takie jak KRS, NIP, REGON, VAT-EU, a co za tym idzie, czystą historię gotową do podjęcia działalności gospodarczej. Jednak, żeby do tego doszło przede wszystkim najpierw musi odbyć się sporządzenie i podpisanie umowy sprzedaży udziałów w spółce z o.o. u notariusza, co również możliwe jest korespondencyjnie. Kolejno następuje podjęcie uchwały przez nowe Zgromadzenie Wspólników o powołaniu nowego prezesa, a także zarządu konkretnej spółki. Po tym etapie przystępuje się do modyfikacji danych spółki, czyli zmiany jej adresu i jeśli tylko będzie taka potrzeba, zakresu działalności. Zmianie może także ulec nazwa spółki. Po tych ustaleniach przygotowuje się i składa wniosek aktualizacyjny w sądzie. Ostatni etap to odebranie i dostarczenie nowemu właścicielowi postanowienia sądu o zaktualizowaniu wpisu spółki w KRS. Jest to jak więc widać procedura szybka.

Jak sprzedać spółkę?

Sprzedam spółkę, z takimi ogłoszeniami można się spotkać coraz częściej. Jeżeli już więc sami jesteśmy właścicielami spółki i myślimy o tym, żeby ją sprzedać powinniśmy wiedzieć o kilku istotnych kwestiach. Wówczas o wiele pewniej będziemy się czuć w sytuacji, kiedy zapadnie w naszej głowie decyzja: sprzedam spółkę z o.o., ponieważ po prostu będziemy bardziej zorientowani w tej procedurze. Przede wszystkim, powinniśmy być firmą wiarygodną, tak, aby zainteresowani kupnem naszej spółki przedsiębiorcy byli pewni, że przeprowadzona z nami transakcja będzie jak najbardziej bezpieczna. Dobrze też, żebyśmy byli bardzo dobrze zorientowani w przepisach prawa gospodarczego. Wówczas ta procedura będzie przebiegać rzeczywiście wyjątkowo szybko. Jako osoby, które oferują opcję: sprzedam sp zoo powinniśmy mieć czystą historię, bez zadłużeń. Musimy też posiadać wszystkie niezbędne numery, dzięki którym osoby, które zdecydują się od nas zakupić spółkę będą wiedzieć, że wyjątkowo szybko będą mogły otworzyć własną działalność gospodarczą. Kiedy więc zależy nam, aby interes ten przebiegał sprawnie, nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek zaniedbania w tej kwestii.

Dla kogo przeznaczona jest gotowa spółka?

Sprzedaż spółki z o.o. jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na tym, aby bardzo szybko rozpocząć własną działalność gospodarczą. Niezależnie czy będzie tak z uwagi na ograniczoną ilość czasu, czy też może patrząc na ograniczoną wiedzę prawną tych osób. Dla takich osób więc spółki z o.o. na sprzedaż rzeczywiście są korzystnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że jest to metoda, która pozwala o wiele szybciej wejść na rynek, niż na przykład w sytuacji, kiedy miałoby się zakładać swoją firmę od nowa. Po zakupie gotowej spółki, czyli skorzystaniu z usług kogoś kto oferuje sprzedam sp. z o.o. można rozpocząć swoją działalność już nawet po jednym, czy dwóch dniach. Taka zarejestrowana na nowo spółka nie posiada żadnych zadłużeń czy aktywów, a więc ma czystą historię. Przy tym posiada też wszystkie potrzebne numery jak NIP, REGON, VAT, KRS, czy ZUS. Nowy klient może też niejednokrotnie liczyć na prowadzenie przez taką firmę całej dokumentacji, księgowości lub wirtualnego biura. Kupno spółki jest więc bardzo wygodną opcją i wielu osobom przypadnie do gustu. Tym bardziej, że dzięki temu rozwiązaniu można rozpocząć prowadzenie własnej działalności praktycznie od razu.

Zalety posiadania gotowych spółek

Sprzedaż spółek jest obecnie tak często spotykana, gdyż naprawdę jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Szybkie, bezpieczne, wygodne, bez zobowiązań do spłaty. Tym, co jednak najwięcej osób przekonuje do skorzystania z rozwiązania jakim jest sprzedaż gotowych spółek to ich uregulowana sytuacja prawna. Spółki takie nabywa się bez zbędnych formalności. I to naprawdę bardzo kuszące rozwiązanie. Oprócz tego warto zaznaczyć, że z powodów wymienionych powyżej gotowe spółki na sprzedaż idealnie nadają się dla osób, które chcą na przykład rozpocząć własną działalność gospodarczą. Spółki tego rodzaju posiadają idealnie czystą historię, bez żadnych zadłużeń czy obrotów finansowych. Zakładane one są zazwyczaj w tym samym roku, bądź rok do tyłu, kiedy zamierza się je zakupić. Nie zalegają one z żadnymi płatnościami podatkowymi. Zalet zakupu gotowej spółki można wymieniać wiele, jednak każdy przedsiębiorca, który się na to decyduje, sam wie najlepiej, z jakiego powodu to robi. Przede wszystkim chodzi tutaj o zaoszczędzenie czasu. Najważniejsze jednak dla osób, które chcą zakupić gotową spółkę jest jednak to, że spółki te nie posiadają żadnych zobowiązań czy należności.

Poznaj ofertę

Jestem zainteresowany zakupem / rejestracją spółki z o.o. Proszę o przedstawienie oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.